+48 61 814 18 69

Rekrutacja

W firmie stawiamy na ciągły rozwój. W związku z tym często poszukujemy nowych osób do pracy. Informacje o tym znajdziesz właśnie na tej stronie.

Sunnyline Computer Products Poland sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem produktów do budowy sieci komputerowych oraz multimediów. Jesteśmy Polską firmą o zasięgu ogólnoeuropejskim. Jeśli masz dość pracy w korporacji (nawet jeśli w niej nigdy nie pracowałeś), chcesz pracować w małym zespole o krótkiej ścieżce decyzyjnej i sympatycznej atmosferze to praca w naszej firmie jest dla Ciebie!

Nawet jeśli aktualnie nie posiadamy wolnych wakatów ale masz ciekawy, innowacyjny pomysł, który chciałbyś z nami zrealizować – skontaktuj się z nami. Stoimy na stanowisku, że rozmawiać zawsze warto!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na mail rekrutacja@sunnyline.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”