+48 61 814 18 69

Dojazd

Dojazd z Polski:

Aby do nas dojechać najłatwiej poruszać się autostradą A2 do połączenia z drogą ekspresową S11. Drogę S11 należy opuścić zjazdem w kierunku na Ławicę. Następnie należy podążać prosto przez 4km do ronda w Wysogotowie i wybrać 3 zjazd w kierunku Przeźmierowa. Podążając ulicą Rynkową dojechać do ulicy Południowej i skręcić w nią w prawo. Dojeżdżając do jej końca dotrzecie Państwo do ulicy Granicznej. Należy skręcić w ul. Graniczną w lewo i po przejechaniu 100m nasza firma znajduje się po lewej stronie.


Dojazd z Poznania od strony lotniska Ławica:

W przypadku dojazdu od strony Poznania najłatwiej pojechać ulicą Bukowską, minąć Ławicę i kontynuować jazdę aż do ronda. Na rodzie wybrać 1 zjazd w kierunku Przeźmierowa. Podążając ulicą Rynkową dojechać do ulicy Południowej i skręcić w nią w prawo. Dojeżdżając do jej końca dotrzecie Państwo do ulicy Granicznej. Należy skręcić w ul. Graniczną w lewo i po przejechaniu 100m nasza firma znajduje się po lewej stronie.

Alternatywnie można do nas dotrzeć wyjeżdżając z Poznania ul. Dąbrowskiego, jadąc aż do zjazdu w kierunku Przeźmierowa. Po dotarciu do Przeźmierowa znajdziecie się Państwo na ulicy Rynkowej. W tym przypadku należy dojechać do ulicy Południowej i skręcić w nią w lewo. Reszta dojazdu pozostaje bez zmian.