+48 61 814 18 69

Sprzęt audio i akcesoria

Sprzęt audio i akcesoria

FX- Audio – jest chińskim producentem wysokiej klasy rozwiązań audio, do których zaliczają się: przetworniki cyfrowo analogowe, przedwzmacniacze i wzmacniacze. Producent stosuje w swoich rozwiązaniach podzespoły renomowanych wytwórców o wyśrubowanych parametrach, gwarantujące doskonałą jakość odsłuchu oraz niezawodność. Szeroka gama asortymentu oraz wysoka jakość wykonania zadowoli bardzo wymagającego użytkownika. Ciągle poszerzana oferta świadczy o nieustannej pracy FX- Audio nad ulepszaniem produkowanych urządzeń, oraz dążeniem do usatysfakcjonowania użytkowników. Jesteśmy dystrybutorem produktów FX-Audio od 2017r.

FX-Audio– oficjalna strona: www.szfxaudio.com


Sprzęt audio i akcesoria

somic – jest chińskim producentem słuchawek. Specjalizuje się w produktach zarówno dla graczy jak i dla klientów o wysokich wymaganiach na poziomie audiofilskim. Od momentu założenia firmy w 1999r. produkty marki Somic zdobyły wiele nagród i są sprzedawane w ponad dwustu krajach. Firma rozwija technologię we własnym dziale R&D a proces produkcyjny prowadzi we własnych fabrykach, co gwarantuje wysoką jakość oferowanego sprzętu. Jesteśmy dystrybutorem produktów marki Somic od 2016r.

somic– oficjalna strona: www.somic-elec.com


Sprzęt audio i akcesoria

ISK to chiński producent profesjonalnego sprzętu dźwiękowego. Jej produkty można znaleźć na rynku nie tylko pod marką własną ale są one wytwarzane również dla wielkich marek znanych szeroko w świecie audio. Oferta podzielona jest na słuchawki, mikrofony oraz akcesoria do nich. Firma podchodzi bardzo poważnie do swojej pracy – posiada rozbudowane laboratorium badawcze. ISK stawia na profesjonalizm i ciągle rozwija swoje produkty. Jesteśmy dystrybutorem produktów marki ISK od 2016 roku.

ISK – oficjalna strona: www.isk-audio.com


partner_audinst

Audinst to marka koreańska w której ofercie znajdują się wyłącznie urządzenia do odtwarzania dźwięku, w głównej mierze DAC-i. Przez długi okres czasu firma miała w ofercie tylko jedno! urządzenie – DAC-a HUD-mx1. Aktualnie oferta została poszerzona zarówno o urządzenia mniej jak i bardziej zaawansowane. Misją firmy jest dostarczanie urządzeń umożliwiających otrzymanie przy pomocy komputera dźwięku klasy HiFi.

Audinst – oficjalna strona: www.audinst.com


partner_audiotrak

Audiotrak to koreańska firma którą tworzą ludzie kochający dźwięk. Ich celem jest tworzenie coraz to lepszych rozwiązań do jego przetwarzania. Główną część oferty stanowią karty dźwiękowe zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne oraz DAC-i. Dzięki cyfrowej rewolucji w zakresie odtwarzania dźwięku marka Audiotrak stała się znana na całym świecie.

Audiotrak – oficjalna strona: www.audiotrack.net


partner_digitalbox

Digital box to marka związana z szeroko pojętymi akcesoriami komputerowymi. W portfolio marki znajduje się zarówno okablowanie komputerowe i AV, zasilacze do notebooków, kontrolery USB a nawet przenośne uniwersalne akumulatory USB – Powerbanki. Cechą łączącą wszystkie produkty jest dobra jakość przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Digital box – oficjalna strona: www.digitalbox.pl


partner_microlab

Microlab jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji systemów akustycznych i obwodów komputerowych. Firma została założona w 1998 roku w rezultacie połączenia się dwóch firm produkcyjnych – amerykańskiej International Microlab i chińskiej Shenzhen Microlab Technology. Od samego początku priorytetem w działalności nowej firmy był rozwój, badanie oraz implementacja innowacji w dziedzinie tworzenia systemów akustycznych. Inwestycje w nieustanny rozwój własnych rozwiązań oraz ścisła kontrola jakości pozwoliły przedsiębiorstwu produkować urządzenia najwyższej jakości.

Microlab – oficjalna strona: www.microlab.com


aim

Firma aim została założona w roku 2013, wcześniej była ona oddziałem firmy Formosa21, która to jest członkiem grupy FIC – tajwańskiego wytwórcy sprzętu komputerowego, komunikacyjnego i elektroniki użytkowej. Wraz z tymi dwoma firmami od 1993 roku aim wypromował z sukcesem wiele produktów związanych z audio. Aktualnie firma oferuje wiele różnych urządzeń związanych z dźwiękiem i multimediami. Jej kluczowymi produktami są karty dźwiękowe skierowane do użytkowników poszukujących dźwięku o najwyższej jakości.

aim – oficjalna strona: www.aimpro21.com