Sprzęt audio i akcesoria

partner_microlab

Microlab jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji systemów akustycznych i obwodów komputerowych. Firma została założona w 1998 roku w rezultacie połączenia się dwóch firm produkcyjnych – amerykańskiej International Microlab i chińskiej Shenzhen Microlab Technology. Od samego początku priorytetem w działalności nowej firmy był rozwój, badanie oraz implementacja innowacji w dziedzinie tworzenia systemów akustycznych. Inwestycje w nieustanny rozwój własnych rozwiązań oraz ścisła kontrola jakości pozwoliły przedsiębiorstwu produkować urządzenia najwyższej jakości.

Microlab – oficjalna strona: www.microlab.com


ISK to chiński producent profesjonalnego sprzętu dźwiękowego. Jej produkty można znaleźć na rynku nie tylko pod marką własną ale są one wytwarzane również dla wielkich marek znanych szeroko w świecie audio. Oferta podzielona jest na słuchawki, mikrofony oraz akcesoria do nich. Firma podchodzi bardzo poważnie do swojej pracy – posiada rozbudowane laboratorium badawcze. ISK stawia na profesjonalizm i ciągle rozwija swoje produkty. Jesteśmy dystrybutorem produktów marki ISK od 2016 roku.

ISK – oficjalna strona: www.isk-audio.com


FX- Audio – jest chińskim producentem wysokiej klasy rozwiązań audio, do których zaliczają się: przetworniki cyfrowo analogowe, przedwzmacniacze i wzmacniacze. Producent stosuje w swoich rozwiązaniach podzespoły renomowanych wytwórców o wyśrubowanych parametrach, gwarantujące doskonałą jakość odsłuchu oraz niezawodność. Szeroka gama asortymentu oraz wysoka jakość wykonania zadowoli bardzo wymagającego użytkownika. Ciągle poszerzana oferta świadczy o nieustannej pracy FX- Audio nad ulepszaniem produkowanych urządzeń, oraz dążeniem do usatysfakcjonowania użytkowników. Jesteśmy dystrybutorem produktów FX-Audio od 2017r.

FX-Audio– oficjalna strona: www.szfxaudio.com


partner_audiotrak

Audiotrak to koreańska firma którą tworzą ludzie kochający dźwięk. Ich celem jest tworzenie coraz to lepszych rozwiązań do jego przetwarzania. Główną część oferty stanowią karty dźwiękowe zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne oraz DAC-i. Dzięki cyfrowej rewolucji w zakresie odtwarzania dźwięku marka Audiotrak stała się znana na całym świecie.

Audiotrak – oficjalna strona: www.audiotrack.net


partner_digitalbox

Digital box to marka związana z szeroko pojętymi akcesoriami komputerowymi. W portfolio marki znajduje się zarówno okablowanie komputerowe i AV, zasilacze do notebooków, kontrolery USB a nawet przenośne uniwersalne akumulatory USB – Powerbanki. Cechą łączącą wszystkie produkty jest dobra jakość przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Digital box – oficjalna strona: www.digitalbox.pl


Tempotec  –  to nowo odkryty przez nas producent sprzętu audio.  W jego port folio można znaleźć ciekawe spektrum sprzętu od dekoderów audio, przez wzmacniacze słuchawkowe, serwery audio, urządzenia DAC, na kartach dźwiękowych kończąc. Hasłem przyświecającym inżynierom Tempotec’a przy projektowaniu produktu jest:  uprość funkcjonalność i działanie, ale zachowaj elastyczność i jakość dźwięku.  Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom nowe, zaawansowane rozwiązanie, dzięki któremu będą mogli cieszyć się doskonałym dźwiękiem, słuchając swej ulubionej muzyki.

Tempotec– oficjalna strona: www.tempotec.com.cn