+48 61 814 18 69

Sieci i monitoring


partner_linkbasic

LINKBASIC jest dostawcą rozwiązań do budowy sieci strukturalnych. W ofercie znajdują się produkty umożliwiające stworzenie sieci od „a do z”. Są to zarówno szafy serwerowe i telekomunikacyjne jak i okablowanie i gniazda. Produkty wytwarzane są w fabrykach zarządzanych zgodnie z normami ISO9001. Na potwierdzenie ich jakości Linkbasic przeprowadza testy na zgodność z wymaganiami branżowymi oraz prawnymi. Jesteśmy dystrybutorem produktów Linkbasic od 2008 roku.

LINKBASIC – oficjalna strona: www.linkbasic.eu


START.LAN jest dynamicznie rozwijającą się marką której głównymi produktami są szafy serwerowe i telekomunikacyjne, oraz okablowanie sieciowe i strukturalne. Ostatnio do marki dołączyły przełączniki KVM i konsole. START.LAN skupia się na dostarczaniu rozwiązań z najlepszym stosunkiem ceny do jakości oraz ciągłym ulepszaniem jakości i dostosowywaniem katalogu produktów do potrzeb rynku – co skutkuje szybko rosnącą popularnością. Jesteśmy dystrybutorem produktów marki START.LAN od początku istnienia marki.

START.LAN– oficjalna strona: www.startlan.pl


partner_8level

8level to marka powstała w 2007 roku i skupiająca się na dostarczaniu produktów sieciowych takich jak routery, switche, bramki VoIP, karty sieciowe oraz inny sprzęt sieciowy. Zgodnie z mottem marki: „Lokalne potrzeby – Globalna dystrybucja” produkty są przygotowywane biorąc pod uwagę wymagania rynków lokalnych. Związane jest to między innymi z dostarczaniem opakowań i instrukcji w języku: polskim, angielskim, niemieckim, słowackim, czeskim, węgierskim, rosyjskim i litewskim. Jesteśmy dystrybutorem produktów 8level od 2007 roku.

8level – oficjalna strona: www.8level.eu


partner_foscam

FOSCAM jest firmą skupiającą się na monitoringu IP. Firma powstała w 2007 roku i cały czas się dynamicznie rozwija a jej produkty dostępne są praktycznie na całym świecie. Trzon oferty stanowią kamery IP, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Kamery są często wyposażone w funkcje które na tym samym poziomie cenowym nie są dostępne w produktach konkurencyjnych. Dodatkową ich cechą jest intuicyjna obsługa.

FOSCAM – oficjalna strona: www.foscam.com


TP-LINK jest globalnym dostawcą produktów sieciowych dla sektorów SOHO i SMB oraz największym dostawcą klienckich urządzeń szerokopasmowych i WLAN na świecie. Dostarcza produkty dla dziesiątek milionów klientów w ponad 120 krajach. Dążąc do bycia jedną z trzech głównych marek urządzeń sieciowych na świecie, powiększa swoje udziały na globalnym rynku sprzedaży oraz udoskonala produkty mające ułatwić życie jej klientom.

TP-LINK – oficjalna strona: www.tp-link.com.pl