+48 61 814 18 69

Mobilna energia zawsze i wszędzie razem z Tobą!

18.10.2013
|

Czy kiedykolwiek Twój smartfon lub tablet rozładował się w momencie gdy go najbardziej potrzebowałeś a w pobliżu nie było możliwości podłączenia ładowarki do prądu? Jeśli zdarzyło Ci się to więcej niż raz to zapewne wpadłeś na to, że świetnie byłoby mieć zapasową baterię do swojego urządzenia. Problem w tym, że niektóre urządzenia nie mają wymiennej baterii a poza tym nie byłoby wygodne noszenie kilku różnych baterii do wielu różnych urządzeń…

Marka digital box chcąc rozwiązać ten problem rozszerzyła swoje portfolio produktowe wprowadzając do swojej oferty mobilne Power Banki. Urządzenia PB22W/B, PB50W/B, PB88W/B z serii Mobi Power to wysokiej jakości mobilne akumulatory (Power Bank) o pojemności 2200mAh, 5000mAh oraz 8800mAh. Obudowa urządzeń została wykonana z dobrej jakości tworzywa, które zapewnia urządzeniu ochronę. Produkty dedykowane są osobom prowadzącym aktywny tryb życia, które często mają problem z dostępem do stałego źródła energii. Urządzenia są niewielkich rozmiarów, dlatego z łatwością można je zabrać zawsze ze sobą – do autobusu, tramwaju czy na rower. Power banki digital box pozwolą naładować Ci takie urządzenia jak smartfon, aparat, kamera czy tablet.

Wszystkie Power Banki objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancji. Sugerowana cena detaliczna: 59zł brutto za PB22W/B, 93zł brutto za PB50W/B, 119zł brutto za PB88W/B.