+48 61 814 18 69

Kamery IP Foscam teraz jeszcze bliżej Ciebie

18.10.2013
|

Sunnyline Computer Products Poland został dystrybutorem renomowanej marki Foscam. Do oferty zostały wprowadzone cztery modele wewnętrznych kamer IP (FI9821W, FI8909W, FI8910W, FI8918W) oraz 2 modele kamer zewnętrznych (FI8904W, FI8906W). Urządzenia pozwalają na monitorowanie pomieszczeń w wysokiej jakości z każdego miejsca na świecie (przez Internet). Posiadają także funkcję detekcji ruchu z ustawieniem czułości, która w razie zaistniałej potrzeby wysyła email ze zdjęciem na wskazany adres skrzynki pocztowej lub ftp. Wewnętrzne kamery obsługują funkcję dwukierunkowego audio, która jest przydatna dla osób zajmujących się zdalnym monitoringiem obrazu z kamery. Urządzenia FI9821W, FI8918W, FI8910W mogą zdalnie obracać się w poziomie o 300 stopni oraz w pionie o 120 stopni. Ponadto urządzenia zapewniają łączność bezprzewodową w standardzie IEEE 802.11b/g/n i umożliwiają zabezpieczenie transmisji przy pomocy szyfrowania WEP/WPA/WPA2. Wszystkie kamery posiadają bezpłatną usługę DDNS.

Foscam istnieje na rynku od 2007 roku. Dostarcza swoim klientom wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach urządzenia sieciowe służące do monitorowania wnętrz obiektów oraz ich zewnętrznego otoczenia. Firma zapewnia profesjonalny wsparcie techniczne dla swoich klientów na całym świecie. Celem marki Foscam jest umożliwienie dostępu do bezpieczeństwa w przestępnych cenach dla wszystkich osób, które tego potrzebują.

 Foscam jest jedną z wiodących firm z branży monitoringu IP, która projektuje, produkuje oraz dostarcza pełną gamę produktów sieciowych takich jak kamery MJPEG i H.264. Zespół inżynierów z wieloletnim doświadczeniem cały czas czuwa i pracuje nad udoskonalaniem urządzeń oraz oprogramowania marki Foscam.

Produkty marki Foscam są eksportowane i dostępne na terenie całego świat, gdzie zyskują dobrą reputację za swoją wysoką efektywność. Marka dąży do tego, aby zostać liderem branży bezpieczeństwa cywilnego, dlatego cały czas nawiązują współprace z firmami z całego świata, aby szerzyć wartość swojej marki.