+48 61 814 18 69

Nowy tablet o’Lofer JustTab C1041 IPS

18.10.2013
|

Producent wprowadził do oferty nowy model tabletu z wyświetlaczem IPS w bardzo konkurencyjnej cenie. Model C1041 IPS to urządzenie z 10-cio calowym ekranem pojemnościowym (1280*800 pikseli, 16:10) z 10-cioma punktami dotyku. Zastosowanie matrycy IPS wprowadza model JustTab C1041 na wyższy poziom technologiczny pod względem wyświetlanej rozdzielczości. Redukuje rozproszenie światła i może pochwalić się szerokimi kątami widzenia oraz doskonałym odwzorowaniem kolorów. Dzięki wykorzystaniu technologii pojemnościowej czułość na dotyk jest wielokrotnie wyższa niż w tabletach wyposażonych w ekrany rezystywne. Pozostałe cechy tabletu dodatkowo podnoszące atrakcyjność urządzenia to: najnowszy system operacyjny Android 4.1, szybki, dwurdzeniowy procesor Dual Core Cortex A9 pracujący z prędkością 1,5GHz oraz 1024MB pamięci RAM.

Tablet pozwala na podłączanie zewnętrznych urządzeń wyposażonych w złącze miniUSB, takich jak dyski twarde czy modemy 3G. Sprzęt posiada także czytnik kart micro SD, który pozwala rozszyć pamięć tabletu do 32GB. Funkcjonalność G-sensor sprawia, że ekran będzie dostosowywał się do położenia o’Lofera, a litowo-polimerowa bateria zapewni zabawę z urządzeniem przez wiele godzin.

Oprócz tego tablet  JustTab C1041 IPS pozwoli na wygodne przeglądanie zasobów sieci oraz na swobodne użytkowanie tysięcy aplikacji dostępnych w Sklepie Play. Programy kompatybilne z system operacyjnym Android 4.1 zostaną błyskawicznie pobrane, dzięki wbudowanej karcie sieciowej w standardzie N i zainstalowane na wewnętrznej pamięci flash o pojemności 8GB. Duża przepustowość Wi-Fi, w połączeniu z przednią (0,3MP) i tylnią kamerą (2MP), pozwoli prowadzić wideokonferencje z przyjaciółmi za pomocą popularnego Skype’a.

Wszystkie urządzenia marki o’Lofer objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancji. Sugerowana cena detaliczna wynosi 629zł brutto.